NISCAR Olomouc, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete náš autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivost řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

Náhradní vozidlo si můžete převzít  našem autorizovaném servisu Mitsubishi Motors. Vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě, každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního. Ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Základní sazba půjčovného na den Mitsubishi ASX 1,6Mivec Edice 100let:        847,-Kč (700,-Kč bez DPH)

Denní limit kilometrů v ceně půjčovného: 100km

Zápujčka při servisování Vašeho vozu: sleva 30% ze základní denní sazby

Nadlimitní najeté kilometry:  3,50,-Kč/km

Podmínky zápůjčky:

Ve vozech je zákaz kouření. Pokud není s technikem při zapůjčení vozidla dohodnuto jinak, vozidlo je zapůjčeno s plnou nádrží a jako takové je splnou nádrží vráceno zákazníkem zpět. Ve vozidlech je zakázáno převážet zvířata a jakékoliv předměty, které by mohly způsobit poškození vozu. Pokud je vozidlo vráceno nadměrně znečištěné, bude servis účtovat poplatek za umytí vozu. V případě poškození vozu při havárii zaviněné zákazníkem, hradí zákazník spoluúčast pojištění. Při jakékoliv havárii nebo poškození vozu musí zákazník k nehodě zavolat policii ČR. Pokud nevrátí zákazník zapůjčené vozidlo do 48hodin od výzvy k převzetí vlastního vozu, bud účtována základní sazba půjčovného bez slevy. Při jakýchkoliv nejasnostech a nastalých výše nespecifikovaných situacích, které mohou způsobit újmu na vozidle je zákazník povinen neprodleně informovat servis. Zapůjčením vozidla, zákazník bezvýhradně souhlasí s uvedenými podmínkami.